Technologia i wykonanie

Pomagamy naszym Klientom stworzyć idealne, wymarzone, własne miejsce na ziemi z dbałością o środowisko i wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań.

Oczywistym jest fakt, iż priorytetem dla nas jest jakość wykonania prac oraz dobór sprawdzonych i certyfikowanych materiałów wysokiej jakości, których używamy podczas realizacji naszych inwestycji, bazując tu jedynie na produktach wiodących na rynku producentów. Pragniemy tym samym, aby nasi Klienci mogli bez przeszkód cieszyć się trwałością i bezpieczeństwem zacisza własnego domu. Nie zapominamy przy tym jednak o bardzo istotnym temacie jakim jest ekologia. 

Dlatego szanując i ceniąc zdrowie „nas wszystkich”, mając za sobą wiele lat doświadczenia w wykonawstwie wszelkich instalacji dla budownictwa i przemysłu wzbogaciliśmy naszą ofertę o rozwiązania które pozwolą mieszkańcom naszych osiedli zadbać o własne zdrowie i otaczające ich na co dzień środowisko.

Dlatego proponujemy naszym klientom kompleksową realizację instalacji tak, aby przy możliwie maksymalnym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii zapewnić komfort i wygodę życia oraz funkcjonowania, nie generując przy tym dużych kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej czy też kosztów ogrzewania w domach energooszczędnych. Wymierne i zauważalne korzyści przyniesie nam idealne połączenie jakie stanowi instalacja fotowoltaiczna z zasilaną elektrycznie pompą ciepła, która jako bezobsługowe urządzenie grzewcze zapewni w tym wypadku bez kosztowe ogrzewanie dla Twojego domu zimą.
Nasi specjaliści będą mogli indywidualnie podchodząc do każdej realizacji odpowiednio dobrać moc instalacji fotowoltaicznej tak, żeby wyprodukowana energia zaspokoiła roczne zapotrzebowanie dla Państwa budynku. Termoizolacja – jeśli chodzi o redukcję kosztów utrzymania budynku i jednocześnie jego energooszczędność mająca znaczący wpływ na otaczające nas środowisko jest bardzo istotnym elementem wykończenia budynku. Dzisiejsza technologia i jakość materiałów wykończeniowych pozwala na szczelne zamknięcie budynku dzięki czemu wyeliminujemy utratę ciepła przy ogrzewaniu budynku.
Przy takim rozwiązaniu warto zastanowić się nad zastosowaniem urządzeń, które w dużej mierze przyczynią się do zwiększenia komfortu życia w naszych domach. I tu pojawia się świetne rozwiązanie jakim jest wentylacja mechaniczna całego budynku czyli rekuperacja. Pozwala ona na ciągłą dostosowywaną automatycznie wymianę powietrza w każdym pomieszczeniu bez utraty temperatury. Wszystkie te urządzenia zasilane są elektrycznie lecz przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej nie będą generowały dla nas żadnych kosztów. Pozostaje nam jedynie cieszyć się dużym komfortem przebywania we własnym domu i życie z myślą, zadbaliśmy o własne środowisko.

Jeśli cenisz sobie własne zdrowie i zdrowie swoich dzieci chcesz przyczynić się bezpośrednio do dbania o środowisko? Firma Ecoinstalator pomoże naszym Klientom z dbałością o środowisko i wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań stworzyć dla Twojej rodziny idealne – wymarzone własne miejsce na ziemi.

Więcej o ecoinstalator

Ecoinstalator