Dom jednorodzinny przy ulicy Krakowskiej

Do sprzedania wolnostojący budynek jednorodzinny położony w śródmieściu  przy ulicy Krakowskiej. Do centrum miasta dojedziemy w zaledwie  5 minut , a bliskość obwodnic sprawia, że podróż do Katowic czy Krakowa będzie szybka i sprawna.

Nieruchomość do której prowadzą dwa niezależne wjazdy z ulicy Krakowskiej  położona jest na działce o powierzchni  673 mkw. Posesja jest w Pełni Ogrodzona i oświetlona. Ogród urządzony posiada liczne nasadzenia. Parking przed budynkiem oraz taras wyłożony kostką brukową. Dodatkowo obiekt posiada dwie bramy wjazdowe w tym jedna przesuwna z funkcja furtki. Zewnętrzne schody do budynku podgrzewane.

Dom  posiada 221 mkw powierzchni użytkowej. Składa się z trzech kondygnacji(rzuty w załączeniu).  Piwnic znajdujących się pod ¾ powierzchni budynku, parteru oraz użytkowego poddasza.

Pomieszczenia piwnic oraz garażu wyłożone ceramiką , w garażu zlew techniczny – 2 ujęcia wody do ogrodu. Budynek posiada wysoki standard wykończeń. Zbywany jest  z wyposażeniem kuchni, łazienek oraz szafą w holu. Meble w kuchni wykonane były na zamówienie. Sprzęt AGD firmy Teca, w  zabudowie: express, piekarnik, mikrofala z funkcją piekarnika, krajalnica, płyta indukcyjna w wyspie o szerokości 90cm, lodówka Beko side by side. W salonie zabudowany wkład kominkowy 25KW marki Hajduk o szerokości 120 cm.

 

Stolarka okienna w budynku  firmy OKNOPLAST KRAKÓW , drzwi wewnętrzne  porta model verte. Okna dachowe firmy fakro. W salonie rolety rzymskie, a w kuchni zamontowane żaluzje wewnętrzne drewniane z napędem elektrycznym. Drzwi wejściowe aluminiowe ciepłe.

Instalacje:

– na dachu solary firmy weishaupt do podgrzewania wody użytkowej

-instalacja fotowoltaiczna 

– parter -ogrzewanie podłogowe, piętro oraz piwnice i garaż – grzejniki

– kocioł RECO na ekogroszek 25KW

– kanalizacja miejska sanitarna oraz odrębna instalacja kanalizacji deszczowej,

– klimatyzacja w  pomieszczeniach parteru

-zamontowany Zmiękczacz wody trinnity home.

-budynek posiada system alarmowy

 

Wykonana charakterystyka energetyczna budynku, oraz posiada on świadectwo energetyczne.

Dla nieruchomości wydano warunki techniczne gazowni (przewidywany termin budowy rurociągu to 2023r.) 

Dodatkowo możliwa budowa kotłowni hybrydowej opartej na pompie ciepła firmy Pansonic

 

 

CENA:  1  160 000,00 zł

 

Dom wolnostojący przy ul. Chłopickiego

Jako doświadczona firma zajmująca się wykonawstwem i sprzedażą nieruchomości podjęliśmy się kolejnej inwestycji tym razem przy ul. Chłopickiego. Na działce nr 48/298 o powierzchni 665m2 (w  kształcie kwadratu) powstaje dom według projektu MARSALA. To flagowy projekt naszej firmy, mamy za sobą wiele realizacji tego budynku min. Siedlisko Podgórska.

MARSALA to bardzo funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie dom rodzinny o eleganckiej formie i współczesnej estetyce oraz prostej i taniej, dokładnie przemyślanej konstrukcji. Jest to dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Na parterze zlokalizowana jest wygodna strefa dzienna składająca się z kuchni (która w zależności od potrzeb może być zamykana lub otwarta), słonecznej jadalni oraz salonu otwartego na taras i ogród. Jego konstrukcja pozwala na dowolną aranżację wnętrz, zwłaszcza  w obszarze poddasza, które można zagospodarować według życzenia klienta.

Elementy zawierające się w sprzedaży :

 • działka o powierzchni 665m2
 • zbrojona ława fundamentowa usadowiona na wodoodpornej płycie betonowej (chudziak)
 • fundamenty z bloczka zalewowego zakończone zbrojeniem wieńcowym
 • izolacja fundamentów: masa Izolbet, styrodur oraz folia kubełkowa
 • budynek o powierzchni 164m2 netto (po podłodze) wykonany z bloczków firmy H+H (beton komórkowy)
 • złącze energetyczne w granicy działki oraz wprowadzony tzw. WLZ zakończony rozdzielnicą budynku
 • przygotowany rurociąg PE o długości wymaganej do wpięcia się  w instalację wodociągową
 • kominy dla potrzeb kominka w salonie (projektowo przewidziane ogrzewanie pompą ciepła)
 • stolarka okienna 3-szybowa kolor antracyt
 • drzwi do garażu i kotłowni
 • dach wykonany kompleksowo – pokrycie ceramiczną dachówką np. Roben okucia dachu i komina, wyłaz dachowy, orynnowanie galeco

 

Istnieje możliwość wykonania ocieplenia budynku np. styropianem oraz wykonanie usług dla zakresu tzw. „ stanu deweloperskiego”.

Działka posiada dojazd zarówno z drogi publicznej, jak i drogi prywatnej (dz.47 obr. 298). Atutem nieruchomości  jest z pewnością lokalizacja czyli dzielnica Bory, która jest doskonale skomunikowana. Nieopodal znajdują się tereny zielone, dzięki czemu można odpocząć  w towarzystwie natury. Ważnymi elementami jest również bliskość obwodnicy i szybki dojazd do Katowic czy Krakowa, a dla rodzin z dziećmi przedszkole.

 

*przykładowe zdjęcia z naszych realizacji

CENA:  579 000,00 ZŁ

Działka przy ulicy Drabika

Nieruchomość składająca się z niezabudowanej działki gruntu oznaczonych numerem geodezyjnym 3349 w obrębie 1024 o powierzchni 1118 m2, położona jest na terenie oznaczonym symbolem MU-II – „tereny mieszkaniowo usługowe ekstensywnej zabudowy”.

Parcela  o regularnym kształcie (zbliżonym do kwadratu) oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta ( ok. 700m do Rynku).

Działka przy ul. Wincentego Drabika to świetne miejsce do zlokalizowania budynku biurowo-usługowego jak i przychodni zdrowia.

Media w działce: woda, prąd, kanalizacja

Media w granicy działki: gaz, Internet światłowodowy. 

Cena: 200 000,00 zł