stan deweloperski

Kupujesz dom, ale nie masz czasu na szukanie wykonawców do poszczególnych branż?

 

Grupa ecoinstalator pomoże Ci w doprowadzeniu Twojego budynku do stanu deweloperskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej, dzięki czemu możesz na nas polegać i we współpracy z nami osiągnąć zadowalający efekt.

INSTALACJIE PODSTAWOWE

  • Instalacja elektryczna –  posiadamy wymagane uprawnienia SEP G1 E (eksploatacja instalacji elektrycznej) oraz D (dozór instalacji elektrycznej). Wykonując prace elektryczne zważamy na oczekiwania i potrzeby naszych klientów oraz dostosowujemy je do obowiązujących wymogów oraz norm.

  • Instalacja grzewczaDopasowanie ogrzewania do budynku oraz stworzenie instalacji, która będzie służyła przez lata jest sprawą ważną oraz wymagającą wiedzy jak i zaangażowania. Idealnym rozwiązaniem jest instalacja grzewcza, która minimalnym kosztem zapewni nam komfort i ciepło, które będzie rozprowadzane po budynku w optymalny sposób. Jako firma, która ceni sobie dbałość o środowisko polecamy naszym klientom ekologiczne rozwiązanie jakim jest pompa ciepła. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną jest to rozwiązanie przyjazne nie tylko dla środowiska, ale również dla kieszeni inwestora.

  • Instalacja wodno-kanalizacyjna -Instalacja wodno-kanalizacyjna doprowadza zdatną wodę  do użytku oraz odprowadza powstające w wyniku jej użytkowania ścieki. Wykonana prawidłowo, z zachowaniem odpowiednich spadków oraz przy użyciu solidnych materiałów utrzyma dobrą jakość wody jak również przez odpowiednie odpowietrzenie pionów kanalizacyjnych  nie będzie uwalniała nieprzyjemnych zapachów.

INSTALACJIE DODATKOWE

  • Instalacja fotowoltaicznaMamy za sobą wielu zadowolonych klientów, którym pomogliśmy pozyskać dostęp do taniej energii elektrycznej, a co za tym idzie obniżyć do minimum koszty eksploatacji zarówno obiektów przemysłowych jak i gospodarstw domowych. Co ważne 100% domów budowanych przez grupę Ecoinstalator posiada instalację fotowoltaiczną! Optymalna instalacja fotowoltaiczna dla budynku jednorodzinnego to około 5-7kWp. Jeżeli ogrzewanie opiera się na pompie ciepła 9W wtedy instalacja powinna mieć około 8-10 kWp. Dzięki dofinansowaniom skierowanym do osób prywatnych, można postarać się o zwrot nawet do 5 000 zł!

  • Rekuperacja –  czyli wentylacja mechaniczna, która jest energooszczędna oraz zapewnia stałą wymianę zanieczyszczonego powietrza na świeże. Nawiewane powietrze jest filtrowane – pozbawione owadów, kurzu i większych zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu rekuperacji zbędna jest wentylacja grawitacyjna budynku, a co za tym idzie od kwoty instalacji należy odjąć ceny: kominów, nawiewników w oknach, oraz okien skrzydłowych itp.

 

 

Technologia

Mając za sobą wiele lat doświadczenia w wykonawstwie wszelkich instalacji dla budownictwa i przemysłu wzbogaciliśmy naszą ofertę o rozwiązania które pozwolą mieszkańcom naszych osiedli zadbać o własne zdrowie i otaczające ich na co dzień środowisko.

Więcej